Vizion Plus TV - Tirana, Albânia - Assista Online

Lajmi i minutes se fundit, argetim

Carregando Vizion Plus TV... Favor de esperar

Visite o site da emissora de TV

+355 4 240 4268

Rr. "Don Bosco", Nr. 5, Tirana, Albania

Nenhum comentário ainda. Seja o primeiro a postar um
Convidado
Convidado

Convidado

мультивиза в швейцарию документы

Março 21, 2017, 9:26 p.m. GMT

cndomodjo

Charfadine Ndomodjo

Je vraiment tres content d'entrer en contact avec le monde entier en une seconde, vraiment très très content

Abril 5, 2016, 10:12 a.m. GMT

bonaventura

bonaventura

po na bat me dhimje koke re budallenj

Março 22, 2016, 8:37 p.m. GMT

bonaventura

bonaventura

spo shofim dot

Março 22, 2016, 8:35 p.m. GMT

bonaventura

bonaventura

na cmendet fare vetem ngec

Março 22, 2016, 8:35 p.m. GMT

gerifetollari

Gerifetollari@live.com Geri1990

o qelbesira qe ne hengrt me kto valt qe nuk shigojm dot njer nje gje live qelbesira na bet me dhimbje koke

Fev. 3, 2016, 8:46 p.m. GMT

kleantsakai

Klean Tsakai

mirembremsa

Dez. 4, 2015, 10:30 p.m. GMT

TvLive

TvLive

http://www.shijoje.info <--- Shiko Tv Shqiptare Live Dhe Sport Live

Fev. 9, 2015, 12:34 p.m. GMT

EraldShehaj.44

Erald Shehaj

Kush osht tu e pa SCANADL ?

Fev. 4, 2015, 8:01 p.m. GMT

fabiana886

fabiana886

ose munt te na pergjigjeni kur trasmetoni turgunin live ne stacionin tuaj qe te lidhemi dhe ta shikojme ju bejme komplimente qe keni krijuar stacinin tuaj live ne streaming qe ne te huajt te lidhemi

Nov. 30, 2014, 1:47 p.m. GMT