ABC News - , Albânia - Assista Online

Nenhum comentário ainda. Seja o primeiro a postar um
Convidado
Convidado

Convidado

,,,jemi populle injorate te gjitha pushte ja kemi len ajdutve,,,,,shqiperija me edi ramen,,50 vjet mbrapa,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Out. 22, 2017, 5:19 p.m. GMT

tenb493

Ben Ten

tv abce njuz sa para moret nga edi rana ket her

Fev. 28, 2017, 6:39 p.m. GMT

tenb493

Ben Ten

rinia e bllokut ne shqiperi jan si rinia e kores veriut te gjith komunista te petuar

Fev. 28, 2017, 6:37 p.m. GMT

tenb493

Ben Ten

edhe vot ne 2013 jan bler nga edi rama nje miljon euro tom doshi pesqindmi nga sherifi i parlamentit edhe koco kokdhima shtatqindmi euro nga froku gjashtqind mi euro plus partia nje miljon euro bano logari sa vota kabler edi rama keto jan te sakta

Fev. 24, 2017, 6:48 p.m. GMT

tenb493

Ben Ten

duhet te larghe partia socaliste nga shqiperia drejt kubes se atje te kerkoni azil sepsevend tjeter ne pot nukkeni

Fev. 24, 2017, 6:23 p.m. GMT

Blerim Bela

Blerim Bela

LATAJ dorezoje nenshtetsine edhe nderoje emrin dhe mer ate Serbe se njerez sikur ti nuk na nevojiten.

Maio 26, 2015, 10:43 a.m. GMT

lataj.lataj

Convidado

abc njuz un qe po ju shkruj jam i gatshim familjarisht qe ta derzoj shtetsin shqiptate se pse ai shtet me dyteroj ta marr at vendim familjar se ai shtet per 50 vjet me rradh me ka diskrminue ne tegjitha ante familjes time duke me marr pronen duke kercenue per vrasje fizikisht duke me lan pa pun dh veja mais ... e stre kjo esht nje skelje flagranc te drejtat e njeriut ne gjenev dhe ne bashkim eurropjan prendaj ju skeni as nje te dejt qe tju kuntervini refugjatve kur skthehem ne shqiperi

Maio 8, 2015, 7:29 p.m. GMT

lataj.lataj

Convidado

ministrja e integrimit rreni ne pupllik se shqiperia hyn ne europ sikur turqia sesht 35 vjet kondidate ne pe sa per refugatet nuk varen nga ministeri jashtem gjerman apo te noj vendi tjeter po nga gjeneva ne zvicer se keta shtete po ihan eurot e refugjatve prenaj ministrja e integrinit nuk din nga veja mais ... lidhet gomari ok

Maio 8, 2015, 6:38 p.m. GMT

Convidado

Convidado

Njerezit qe kane bere deme ketij populli nuk kane per te kerkuar ndjese, po nuk u denuan!!!!!!!!!!!!Fajtoret e gjendjes se keqe ne Shqiperi sot bejne opozite dhe kane nderin te flasin dhe te bejne akoma si duan.. Te denohen!!!!

Maio 13, 2014, 4:55 p.m. GMT